Wysyłki i zwroty

Wysyłka Twojej paczki

 Czas realizacji na zamówiony towar obejmuje 1 do 7 dni.  W wyjątkowych okolicznościach, wysyłka niektórych towarów (głównie droższych modeli) może się przedłużyć do 14 dni, w tym przypadku kontaktujemy się z kupującym, aby poinformować o opóźnieniu i potwierdzić dalszą chęć realizacji zamówienia.

Opłaty za wysyłkę oraz opakowanie są wliczone w koszty wysyłki. Koszty transportu mogą ulec zmianie ze względu na wagę przesyłki. Doradzamy zebrać kilka produktów w jednym zamówieniu aby uniknąć powielania kosztów transportu.

Opakowania są odpowiednich rozmiarów i twoje produkty są dobrze zabezpieczone.

Zakupiony towar wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL lub Poczty Polskiej.

Klient ma prawo do zwrotu zamówionych towarów w terminie do 14 dni (licząc od daty wysłania towaru - data nadania) bez podania przyczyny w ramach odstąpienia od umowy, według ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość. Koszt odesłania zakupionego towaru pokrywa kupujący.


Do przesyłki zwrotnej należy dołączyć pisemne oświadczenie o odstąpieniu od umowy, swoje dane personalne, oraz podać numer konta bankowego, na które ma zostać przekazany zwrot należności. Po otrzymaniu przesyłki sprawdzimy jej stan pod względem wyżej wymienionych warunków. Jeżeli będą spełnione odstąpienie od umowy zostanie uznane, a kwota należna zwrócona zostanie w przeciągu 14 dni roboczych od momentu otrzymania przesyłki zwrotnej.Jako kwotę należności podlegającą zwrotowi rozumieć należy tylko i wyłącznie wartość zwracanego towaru. Koszty wysyłki towaru nie podlegają zwrotowi.  Nie przyjmujemy zwrotów przesłanych przesyłką za pobraniem.